Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : žádost o vyžší stavbu



Quiksilver
29.08.2013, 16:29
Dobrý den,chtěl bych si vyžádat stavbu nad 20 kostek rezidence QuiksilverII jmeno stavby: Rovinj tower jméno: stavitele Quiksilver použitý materiál bude (pískovec,pískovcové schody,půlbloky).Děkuji předem Quiksilver.

Krakono
29.08.2013, 18:18
Ahoj! Povoleno, napiš si modovi ve hře. Krakono :lock: