PDA

Zobrazit v plné verzi : nová res



tucnik
12.07.2013, 19:38
Zdravím,
chtěl bych požádat o res ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/res-85.png)
Pro stavbu mob trapky Jako má náš košiček..:lols:

Palan
06.08.2013, 23:12
Vyřešeno hned ten den, ale opět - nikdo to nelocknul :P :lock: