PDA

Zobrazit v plné verzi : Reska na komplex staveb - Mamazaleva



cahabis
13.06.2013, 23:06
Zdravím, chtěl bych požádat o vytvoření residence velikosti 100x100. Bohužel z neznámého důvodu mi nefunguje dynmapa, ale umístění by mělo být +277 +327 (přibližně prostředek). Chci tam postavit komplex budov (něco málo tam už je). Co to nakonec bude zatím opravdu nevím :usmev:. Děkuji Máma

Coshboyak
13.06.2013, 23:11
Po dohodě ingame povoleno.