Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : **LETO 2013**Žádost o město Atlantida – Troysl



Troysl
03.06.2013, 18:30
A)
Město se bude jmenovat Atlantida a inspiroval jsem se ve všech městech na serveru. Mnozí z Vás si určitě řeknou, že budu chtít stavět město na vodě a něco podobného, jako měl lachim16 na staré mapě. To však pravda není. Město bude stát na pevnině a ponese pouze stejný název, tj. Atlantida. Cesty města budou udělané z kamenných cihel a ohraničené slaby z kamene. Bude zde také Eiffelova věž na náměstí a nebudou chybět ani veřejné farmy na obilí, melouny, dýně, brambory, mrkve, kaktusy a bambusy či veřejná knihovna s enchantem. Město by dále mělo obsahovat XP FARMU a restauraci. Na náměstí bude podle ročního období výzdoba, tj. na Vánoce stromek, sněhulák, atd. a na Velikonoce králík, vajíčka, atd.

B)

Stavět jej budu já-Troysl. Stavět se bude moct ze všeho krom hlíny, štěrku, písku, dřevěných prken (jakýchkoliv) a ze sněhu. Dále se domy nebudou stavět do tvaru krychle. NA serveru hraju už hodně dlouho. Zhruba tak od verze 1.1.

C)

Parcel bude ve městě pro začátek 20. Budou to:
Rozměr Počet Cena Typ
25x35 2 1500$ VIP
20x20 18 1200$ Normální
Počet není ještě finální. Každopádně jich bude ze začátku 20

D)

Odkaz na dyn. Mapu: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=1090.0000000000002&y=64&z=3168
E)

Screeny toho, co jsem postavil na serveru:
Odkaz Popis
http://nemesisup.cz/files/public/dum-1.2.5.png Dům, ve kterém jsem bydlel na 1.2.5
http://nemesisup.cz/files/public/dum-poust.png Dům, ve kterém jsem donedávna bydlel
http://nemesisup.cz/files/public/dum-ostrov.png Stejný dům, akorát přestěhovaný na ostrov
http://nemesisup.cz/files/public/dum-bracha.png Dům pro bráchu
http://nemesisup.cz/files/public/dum-ted.png Dům, ve kterém bydlím teď
http://nemesisup.cz/files/public/jezis-3.png Ježíš na kříži

F)

Drobná ukázka města: https://www.youtube.com/watch?v=81Y4HClej_4
Mobové ve městě samozřejmě nebudou a všechny parcely budou osvětlené. Na radnici (zlaté blocky) bude místo, kam se příchozí portnou. Na levé straně budou dále sepsaná pravidla a na pravé, ceník parcel. Je to jenom provizorní ukázka, takže opomeňme obraz a natáčení, ale podívejme se na téměř finální podobu města. Po celém měste nebudou jenom růže, ale bude to promíchané s pampeliškami. (Město stavěné pomocí WE, proto jsou jenom růže).
Až bude postavené město, vyhlásím (pokud bude možno) na forum soutěž o nejlepší PVP Arénu. Vítěz dostane parcelu zdarma dle vlastního výběru a finanční odměnu v podobě $.
Ještě screeny z města pro upřesnění:
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.26.17.png Místo, kam se příchozí portne
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.23.46.png Radnice
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.26.28.png Zde budou sepsána pravidla a ceník parcel
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.23.59.png Knihovna
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.25.11.png Knihovna zevnitř
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.25.27.png Enchant v knihovně
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.24.18.png Veřejné farmy
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.24.29.png Parcely
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.24.36.png Náměstí a Eiffelova věž (Eiffelovka není celá, protože jsem si blbě nastavil výšku světa
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.24.51.png Ochránci města
http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_19.27.01.png Pohled na město z vrchu (Parcely budou podle levé strany. Pravá strana sloužila, jako orientační pro mě)

G)

Screen mého konta: http://nemesisup.cz/files/public/2013-06-03_18.24.17.png Samozřejmě budu mít více $, než se mi (jak doufám) město povolí.

Corpus
04.06.2013, 16:52
Je to velice pěkný dokonce lepší než to město o které si žádal víc :D A arénu už jsem ti poslal a ještě mi rezervuj tu VIP parcelu :D Díky a doufám že tě vyberou.

Troysl
04.06.2013, 18:26
Proč bych Ti rezervoval VIP parcelu? :D. A pošleš mi to tehdy, až bude vyhlášená soutěž. Do té doby ji můžeš upravit nebo já nevím co.

Corpus
15.06.2013, 19:19
Rozbila se mi Fleshka na které jsem tu mapu měl tak až to někde v tom počítači najdu tak to dám buď rovnou do tohoto topicku nebo nedám to je na tobě. P.S Nechci moc spamovat ale toto jsem sem musel napsat.

Troysl
15.06.2013, 22:24
Nikam to posilat nemusis. Az tu soutez vzhlasim, tak potom mi to muzes poslat ;). Ale zatim si to nekde nechej ;)

Coshboyak
20.06.2013, 00:11
Tady už bylo rozhodnuto takže Lock. :)