Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Residence



Drxchaj
13.05.2013, 10:41
Dobrý den,
chtěl bych zažádat o velkou residenci (žádný rozměr nepřesáhne 100 bloků )
Na místě právě stojí malá residence "as", ale dojednám přemístění.
Dynmapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-173.62500000000009&y=64&z=-1219.6875
Předem děkuji

Dr. Xawerius Chaj

Palan
13.05.2013, 12:58
Dobrý den,
chtěl bych zažádat o velkou residenci (žádný rozměr nepřesáhne 100 bloků )
Na místě právě stojí malá residence "as", ale dojednám přemístění.
Dynmapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-173.62500000000009&y=64&z=-1219.6875
Předem děkuji

Dr. Xawerius Chaj

Až bude sjednáno přemístění residencí (tj. majitel residence osobně napíše moderátorovi případně ji sám zruší), které brání Tvé zamýšlené residenci, vyznač body, připrav $ a kontaktuj moderátora ve hře. Btw. co tam bude stát?

Drxchaj
13.05.2013, 14:24
Chceme si udělat s kámošema vesnici, kde budeme bydlet, udelat tam Iron Golem farmu a podobně.
O přemístění už máme dojednáno, jenom si majitel musí zrušit stavbu a pak zruší i residenci.

Drxchaj
13.05.2013, 14:29
Jernom bych se chtel zeptat, jestli bychom to mohli udělat ještě větší. Problém je malá reska hráče "spuke," která tam stojí. Přitom jsem ho tam už dlouho neviděl a nevím, jestli tu ještě bude hrát (naposledy se přihlásil v listopadu minulého roku).
Byl by problém residenci odstranit?

Palan
13.05.2013, 14:44
Jernom bych se chtel zeptat, jestli bychom to mohli udělat ještě větší. Problém je malá reska hráče "spuke," která tam stojí. Přitom jsem ho tam už dlouho neviděl a nevím, jestli tu ještě bude hrát (naposledy se přihlásil v listopadu minulého roku).
Byl by problém residenci odstranit?

Pokud je na residenci jakákoli stavba, tak to problém je. Hodně hráčů tu hraje třeba 2 měsíce, pak si dá pauzu a za nějakou dobu sem zase na nějaký čas zajde. Maximální velikost je 150*150 s tím, že až to bude zastavěno, bude možné další rozšíření.

Drxchaj
13.05.2013, 16:43
Je tam malý výtah, takže se asi budeme muset uskrovnit.
Děkuju

Drxchaj
16.05.2013, 21:31
Residence hráče "spuke" je vymazaná, takže residence bude okolo 100x100

Drxchaj
17.05.2013, 14:43
Primary Selection point:
x:-100
y:20
z:-1187
Secondary Selection Point:
x:-199
y:120
z:-1270

Peníze mám.
Děkuju

clean
18.05.2013, 13:12
pokud tedy jiz nic nebrani residenci, tak povoleno :lock: ve hre si rekni moderatorovi az si vyznacis body napr. vlnou