Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o rezidenci na stromy



GeryGery
04.05.2013, 08:48
Zdravím, chtěl bych požádat o větší rezidenci na "stromofarmu". Rozměry by měla mít 49 na 34 s výškou 10. Přesněji Y:67-77, X:386-337 a Z:256-222. Jedná se o tzv. místnost, kterou již přede mnou někdo vykopal a já ji jen zarovnal k účelům vlastním. Body mám vyznačené. Tato rezidence by měla sousedit s další mojí rezidencí. Přidávám (http://imageshack.us/a/img547/7681/83363113.png) pár (http://imageshack.us/a/img198/5108/29344906.png) screenů (http://imageshack.us/a/img545/2107/56069695.png). Také po předchozím majitele zůstala nějaká cedulka (http://imageshack.us/a/img163/1121/89788562.png), kterou bych prosil odstranit.



S pozdravem, GeryGery

clean
04.05.2013, 09:18
no povoleno, ale zarovnat to at tam neni jen dira ve skale... vyznac si to a pak si rekni moderatorovi ve hre