Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : privlastnenie stavby :)



Donfico
01.05.2013, 17:01
ahoj...chcel by som si privlastniť stavbu hráča XardasNcz ... nemá tam rezku a nevidím že by hral... je to na súradniciach -321 +724 ... vopred ďakujem :)

falkyn
01.05.2013, 18:02
Nepovolujem.
Nevidím dovod prečo by si si mal privlastnovat niekoho stavbu. Je možne že ešte začne hrat. Naposledy bol online 17.4 to neni tak dávno.