Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Ziadost o zvacsenie resky - Devil



devil
24.04.2013, 22:14
Obrazok : http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-1050&y=64&z=1536

Dovod : Chceme aby nase resky s hracom Era boli pri sebe aby nedoslo k buraniu okolia kedze tam bude verejny port

Dakujem za skore vybavenie

clean
25.04.2013, 08:20
no pokud se jedna jen o zvetseni smerem k ERA, tak povoleno