PDA

Zobrazit v plné verzi : Další Event



Corpus
24.04.2013, 17:14
Ahoj ;) asi před 2 dny jsem žádal o stavbu 1. Eventu co jsem chtěl stavět a tady je další :D doufám že mi to zase povolíte
1. Název : Winner Is Up
2. Cíl : Vaším cílem je vyběhnout po různých blocích až nahoru.
3. Ceny : Ceny jsou : Headka, Krumpáč a Lopatka Effi 5 a Effi 4, Oheň a dia
4. Obrázek Eventu : Zvenčí -> http://nemesisup.cz/files/public/2013-04-24_17.07.45.png A překážky : http://nemesisup.cz/files/public/2013-04-24_17.08.50.png
Něco o mě ;)
Jmenuji se Marek Zeman bydlím v obci Evaň chodím na Základní školu J.E. Purkyně v Libochovicích a je mi 12 let
Víc už vám toho psát nebudu Corpus
PS: Prosím chci ho zase dělat s Krakonem :D

Krakono
25.04.2013, 08:23
Ahoj. Určitě ti s tím zase pomůžu, ale nebudu tady do pondělí z důvodu časové vytíženosti ve škole (blíží se zkouškové :)). Ale neboj, pak se na to vrhneme.

Palan
25.04.2013, 12:06
Úplně stejný event postavil před cca 14 dny gery, takže si myslím, že dva stejné eventy jsou zbytečné.
Navíc eventy typu "skákačka, bludiště, apod." kterých tu máme nejvíc, lidi pomalu přestávají bavit...

Zajímavé by pro hráče byly nějaké eventy řízené redstonem či něco originálního co tu ještě nebylo.

Corpus
25.04.2013, 17:07
Ale udělat ho můžu ne ?

Corpus
25.04.2013, 17:40
A Krakono kdy budeme pořádat ten můj první event ?

Corpus
25.04.2013, 18:16
A prosím aby jste mi nelockovali tento topick abych mohl přidávat další eventy děkuju a budu se snažit udělat event třeba i na zkušenosti např. aby udělali co nejrychleji automatický generátor na cobl

Corpus
05.05.2013, 13:08
Break Obsidian
Jedná se o bludiště ve kterém jsou obsidiány jako překážka kterou musíte rozbourat.
Doufám že funguje nějaký plugin aby v té residenci mohly hráči kopat jen obsidián a nebo že by se to udělalo z bedrocku.
V každém kole jsou 3 hráči. Kdo se dostane z bludiště 1. postupuje do semifinále nebo do finále záleží na tom kolik bude hráčů.
Výhry jsou Headka pro vítěze,Láva,Voda,Oheň
Foto sem dávat ani nebudu možná když si o něj napíšete aby jste alespoň viděli jak to bude vypadat

Corpus
05.05.2013, 13:09
A ten WinnerIsUp zrušíme ,protože skákaček je dost.