Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci



Troysl
15.04.2013, 17:15
Zdravím, chtěl bych požádat o residenci o rozměrech cca 30x60.
Chtěl bych to na těchto místech v podzemí: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=2323.5&y=64&z=234.74999999999986 přibližně takto: http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-599.png
Okolo mě tam jsou dvě residence... Obě bych zrušil a nahradily by se touto. Je to residence přes dva spawnery pro soukromé účely a později možná pro mé město (pokud se budou povolovat)
S přáním hezkého zbytku dne Troysl

Troysl
15.04.2013, 17:26
Je to residence přes dva spawnery

To ti nestačí? Tak asi XP FARMU ne?

Corpus
15.04.2013, 17:37
Jo stačí :D

Troysl
15.04.2013, 17:39
A mimochodem, dada93 ti vzkazuje, jestli dáš ještě jeden spam k nějaké žádosti máš BAN! Nidko na to není zvědaví... Stejnak nic povolovat nemůžeš, tak se do toho nemotuj

clean
15.04.2013, 18:25
po domluve teda povoleno... rekni si ve hre az si to vyznacis napr. vlnou