PDA

Zobrazit v plné verzi : Poloostrov - Jowany17



Jowany
01.04.2013, 04:32
Zdravím,
chtěl bych zažádat o větší resku na poloostrov (http://nemesisup.cz/files/public/5ywh0cl.png - vlevo nahoře, je to pravý dolní roh mapy). V plánu tam je klasický survival a nějaké ty hezčí stavby.
V residenci budeme: Jowany17 (já), SPEEDY088, WanShangDhole

Body se označí. Residenci bude možné vytvořit až později, dnes začínáme hrát (nebudeme mít ještě dost peněz), jelikož jsem ukončil svůj server (nebylo dost času se o něj starat) tak jsme s pár lidma z admin teamu přešli k vám (u vás jsem s MC začínal).

S pozdravem Jowany17

clean
01.04.2013, 19:03
no a velikost residence bude? podle toho je cena...