Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Stavba pro server



marsupilami
24.03.2013, 13:09
Ahoj, chtěl bych požádat o to jestli by jsme mohli já + oliva postavit server tuto stavbu : http://nemesisup.cz/files/1237/2013-03-24_12.57.40.png
http://nemesisup.cz/files/1237/2013-03-24_12.58.16.png
http://nemesisup.cz/files/1237/2013-03-24_12.58.23.png
http://nemesisup.cz/files/1237/2013-03-24_12.58.36.png
http://nemesisup.cz/files/1237/2013-03-24_12.58.48.png
Místo nám je jedno, můžeme to postavit kdekoliv. Zkrátka to chceme postavit pro server :)
(jen by místo iron blocku byla treba vlna nebo quarts blocky :D )

clean
24.03.2013, 13:51
vyberte si nejdrive nejake misto, ale pro server? nevim k cemu by se to hodilo... je mozne to postavit jako verejne a pokud se udela i okoli, tak treba port ze spawnu

marsupilami
24.03.2013, 15:23
Bylo by to zde : http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=-3118.1809209323746&y=64&z=1467.9368851482761 zkrátka by to "plavalo" na vodě. a rozmery by byly 300 x 300 x 300 aby se tam veslo i to okoli aby to mohla byt verejna stavba. Děkuji :)

clean
24.03.2013, 17:57
no spise nekde tu http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-2664.25&y=64&z=2360.75 (nemusi to byt namackany na sobe mista je dost...) a ostrov udelany cely, protoze tam nechcem placku, tak si to rozmyslete... jinak velikost pro zacatek bude staci si myslim 150x150 a potom se pripadne muze pridat(ta budova se tam urcite vejde i mensi okoli), tak se domluvte a dejte vedet

marsupilami
24.03.2013, 20:29
no nám je celkem jedno kde to postavime jen se nam ten ostrov co jsem ti ukazal ja prisel lepsi v tom ze sem muzeme snadno portovat - staci se jen portnout na volcano island (/home moucha01) a odtud je to uz asi jen 200 m ale taky by jsme to nejak vymysleli
. A jen se chci zeptat jestli by neslo nam cedulku pres kterou by jsme se tam mohli portovat ? a rozmery by tedy byli 150 x 150 a do vysky 300 .Předem děkuji za odpoved :)

clean
25.03.2013, 08:08
cedulku az to bude postavene... snad jste dva, tak si tam date home ne? jinak teda povoleno (upozornuju na ten ostrov, ze bude od dna a ne placka na vode)