Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Event (jako prostý člen)



Tejpan77_cz
23.03.2013, 21:13
Ahoj, na serveru hraji už neco přez mesíc a mám celkem vše, proto už nemám co dělat (server nechci opouštet, takový se nalezne málo :) ).
Důvod proč sem píši je takový že chci požádat abych mohl postavit nejaky eventy (klidně na své náklady). Je mi celkem jedno kde to budu stavet (klasický svět, svět eventu). Event můzo klidne postavit v singlu a poslat mapu.
Omlouvám se za případné chyby nebo překlepy.

Tejpan77_cz

clean
24.03.2013, 09:40
no slo spise o popis eventu atd... misto nejak vymyslime, takze nejaky navrh?

Tejpan77_cz
24.03.2013, 10:19
Aha :), ono se to špatně vysvetluje ale tady je popis: První část - První část bude bludiště na čas (postupně bude myzet podlaha) kdyz projdete dostanete se do druhé části
Druhá část - Klasická lukostřelba (může se střílet na obrazi nebo na tlačitka) šípy by hráč dostával postupně aby to nebylo jednoduché :D
Třetí část - jednoduchá skákačka a cíl :)

clean
24.03.2013, 12:29
domluvim se s ostatnimi a dam vedet

EDIT: rekni si ve hre eventerovi "Moucha01" a tam se dohodnete co a jak

Tejpan77_cz
24.03.2013, 21:31
Event postaven :D, je jen na vás kdy se bude pořádat, doufam že budu moc postavit další :D