Tejpan77_cz
23.03.2013, 21:13
Ahoj, na serveru hraji už neco přez mesíc a mám celkem vše, proto už nemám co dělat (server nechci opouštet, takový se nalezne málo :) ).
Důvod proč sem píši je takový že chci požádat abych mohl postavit nejaky eventy (klidně na své náklady). Je mi celkem jedno kde to budu stavet (klasický svět, svět eventu). Event můzo klidne postavit v singlu a poslat mapu.
Omlouvám se za případné chyby nebo překlepy.
Tejpan77_cz
Důvod proč sem píši je takový že chci požádat abych mohl postavit nejaky eventy (klidně na své náklady). Je mi celkem jedno kde to budu stavet (klasický svět, svět eventu). Event můzo klidne postavit v singlu a poslat mapu.
Omlouvám se za případné chyby nebo překlepy.
Tejpan77_cz