Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci



Troysl
21.03.2013, 16:58
Zdravím,
chtěl bych požádat o vytvoření residence na stavbu neznámého původu. Postavil ji zřejmě nějaký hráč, který zde už nehraje. Proto bych chtěl požádat, aby tohle připadlo mě. (když ne tak se nic neděje). Jde mi jenom o to, aby to nikdo nezbořil. Chtěl bych to upravit a poté udělat jako veřejnou stavbu čili s portem ze spawnu.
Odzak na dyn. mapu: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-1512.5&y=64&z=-817.3749999999999
Rozměry bohužel nevím, ale myslím že to bude tak cca mezi 100-200x100-200
S pozdravem Troysl

clean
22.03.2013, 19:39
pres stavbu dame residenci, ale urcite nebudem nekomu prenechavat...

Coshboyak
09.06.2013, 16:46
Zdravím

dnes 9. 6. 2013 mi napsal hráč sleepyghost, že má cizí residenci na své stavbě. Jedná se přesně o tuto stavbu. Podle beden je to zřejmě jeho stavba, proto jsem mu residenci předal. Doufám, že se o vzájemné náhradě dokážete domluvit v klidu a bez toho aby do toho musel jakýkoliv člen a-teamu zasahovat.

e: Odemkl jsem toto téma aby se hráči mohli případně dohodnout zde.

e2: Prý je vše v pořádku a proto lock.