PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o zvetšení rezidence (Axitus)



Martinn1
13.03.2013, 13:02
Chtel bych poprosit o zvetsení rezidence na 100x100 OBRAZEK ZDE: [URL=http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-563.png] (snad je to spravny odkaz)

Duvod zvetsení budou zde nasledne stat svatby typu: drevo stavba dum,vyhlídkova vez (rozhledna) pristav možna farma a další tak predem díky za schvalení mej se :mrknuti:

clean
13.03.2013, 20:02
povoleno :lock: vyznac si to napr. vlnou a rekni ve hre moderatorovi