Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o zvětšení rezidence (bamak)



Bamakos
10.03.2013, 19:23
Původni parcela 50x72 nedostačuje mé (hlavně podzemní) stavbě a potřeboval bych ji rozšířit na 90x100.

clean
11.03.2013, 08:15
aspon odkaz na minulou zadost a dynmapu

Bamakos
11.03.2013, 21:41
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25329-%C5%BD%C3%A1dost-o-stavbu-pevnosti

Stará žádost + hotový pozemek (50*72)
Jinak nová rez běla být 90*100 a chci se zeptat jestli se od ní cena té staré odečte, čili jestli to bude stát (9000-3600)*0,15*1.5 .

Dynmapa:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-780.75&y=64&z=-630

clean
12.03.2013, 08:37
no predpokladam, ze to stalo predtim 1000, tak bude cena pulka je to do 100x100... jinak teda povoleno, takze si rekni ve hre moderatorovi :lock: