Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o zvětšení residence



marsupilami
09.03.2013, 15:12
Zdravím, prosil bych o zvětšení residence - http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?28033-Residence-MarsupilaamiCZ - toto je uz vytvorena residence (vytvoril Padouch_) a ja bych ji chtel zvetsit tak o 80 x 80 .

clean
10.03.2013, 08:55
duvod? max povolime 150x150 pokud to zastavis cele, tak se muze pripadne zvetsit

marsupilami
10.03.2013, 10:48
Takze povleno... ? muzu pozadat moderatora o zvetseni ? jo a duvod je ze se mi tam nevejde stavba ketrou jsem pristavel.

clean
10.03.2013, 14:06
no pokud se to vejde do tech 150x150 (po zvetseni resky), tak ano pripadne se musime domluvit vsichni