Zobrazit v plné verzi : Žádost o zvětšení residence
marsupilami
09.03.2013, 15:12
Zdravím, prosil bych o zvětšení residence - http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?28033-Residence-MarsupilaamiCZ - toto je uz vytvorena residence (vytvoril Padouch_) a ja bych ji chtel zvetsit tak o 80 x 80 .
duvod? max povolime 150x150 pokud to zastavis cele, tak se muze pripadne zvetsit
marsupilami
10.03.2013, 10:48
Takze povleno... ? muzu pozadat moderatora o zvetseni ? jo a duvod je ze se mi tam nevejde stavba ketrou jsem pristavel.
no pokud se to vejde do tech 150x150 (po zvetseni resky), tak ano pripadne se musime domluvit vsichni
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.