PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci



marsupilami
06.03.2013, 16:18
Chtěl bych udělat Resku která bude tady- http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=638.6774075117522&y=64&z=208.93326124562793 , zkrátka chci všechny tyto domy dát do resky. Děkuji

rozmery jsou priblizne 200 x 200 ...

clean
06.03.2013, 20:07
vzhledem k tomu, ze by to pak bylo mesto, tak to nepovolime...

marsupilami
07.03.2013, 07:23
Ok no dobra, ale prosim abych to vysvetlil: mne nejde o to delat tam mesto a prodavat parcely, mne jde o to ze mi mame v resce jen nase domy a nechceme aby nam napriklad nekdo znicil cesty nebo to co tam mame postaveno a nemuzeme to dat do resky (konkretne myslim hrace petrvav a murderFace09 se kterymi mam uz ted problem, napriklad nam tam kde nemuzeme dat resku atavi hnusny sloupy atd... Tak Vas prosim

O prosim predem omluv chyby, pisu z mobilu

clean
07.03.2013, 14:36
no po domluve teda povolime, ale pokud uvidime, ze ve hre rikate at tam nekdo jde stavet (i bez poplatku), tak se res odstrani a budete to mit jak je to ted... reknete si ve hre moderatorovi :lock: