Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Reska - Tejpan77_cz



Tejpan77_cz
04.03.2013, 13:52
Ahoj, potřeboval bych zvědšit rezidenci v Endu na trapku. Nerad bych byl kdyby jí někdo rozkopal nebo rozkradl. :)

clean
04.03.2013, 19:24
dopln odkaz na mapu + rozmery