PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci :)



obligames
15.02.2013, 19:21
Zdravím :) Rád bych vás požádal o residenci :)

Vrchní bod je X:-2386
Y:97
Z-1412
Dolní bod je X:-2312
Y:11
Z:-1479


Děkuji :)

clean
16.02.2013, 09:57
odkaz na mapu pak na to kouknu

obligames
16.02.2013, 15:15
2256

clean
16.02.2013, 15:54
po domluve teda povoleno ve hre si to vyznac a rekni moderatorovi a priste odkaz.. http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=-2329.5&y=64&z=-1337.9999999999998 (priblizis a v levo dole kliknes na tlacitko)