PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o zvetšeni resky



tucnik
07.02.2013, 16:02
Chtěl bych požádat o zvětšení rezidence pro své účely. Zvětšení z důvodu nového člena.
Link na Dyn mapu zde (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=2325&y=64&z=-106.50000000000014)
Odkaz na topic současné resky zde (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25824-Rezidence)
Nákres zvětšení zde (http://nemesisup.cz/files/public/res-68.png)


Děkuji za vyřízení... Tucnik

clean
07.02.2013, 16:29
po domluve nevidime problem, tak tedy povoleno (ta reska co tam prekazi je doufam nekoho z vas) :lock: ve hre si to vyznacte a reknete moderatorovi