PDA

Zobrazit v plné verzi : **UNOR 2013**Žádost o město Řecko - Dada93 a Padouch_**



dada93
02.02.2013, 19:34
a.Vodní město Athény.
Naše inspirace sahá až do dalekého Řecka (DODEKANÉSKÉ SOUOSTROVÍ)
Již dříve nás napadlo udělat město na vodní hladině avšak
někteří z vás si řeknou že to tu jíž bylo.....ano máte pravdu.
Na starém serveru měl Lachim16 město jménem atlantida které mělo úspěch
ale nechceme jít v jeho stopách, chceme udělat město své.
Ostrovní město je sice náročnější na vystavbu ale my se toho nebojíme.
Myslím že jak Dada93 tak i já (Padouch) umíme stavět budovy co mají styl a svou úroveň
ale posouzení necháme jen na vás.
plánujeme 3 druhy parcel, kdy každá parcela bude na jednom menším ostrůvku,
který bude součastí menšího souostroví.
Ve městě plánujeme stavby které jsou Řecku vlastní a pro něj význačné.
Žádné moderní umění vše ve starořeckém stylu.

Dada93 - Spolumajitel projektu Egypt a babylon.
Padouch_ - Na 1.2.5 stavěl město pro nováčky.

b.Stavitelé – Dada93 a Padouch_

Suroviny – Sklo , sand stone , slaby,drevo,stone bricky
Město bude v Řeckém stylu, tudíž převážně sand a sand stone

c.parcel máme celkem 20.(zatim) 20x20 ( za 9 dia nebo 1400$) , 2. 25x25 (za 15 dia nebo 2300 $ ) a 3. 30x30 (za 20 dia nebo 3000 $)

d.link na dyn mapu - zde (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=-2494.5&y=64&z=2168.5)

e.screeny našich stavby:
Egypt : Dyn. map. (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=413.90583944207856&y=64&z=-640.3903713070638)
Babylon : Screen (http://nemesisup.cz/files/1211/babylon.png) Dyn. map. (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=413.90583944207856&y=64&z=-640.3903713070638)
Padouchova Vila : Screen (http://nemesisup.cz/files/1211/padouchova-vila.png) Dyn. map. (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=-1326.637502448608&y=64&z=-2195.671736526875)

f.screeny města
Spawn (http://nemesisup.cz/files/1211/spawn-5.png)
Radnice (http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_15.25.36.png)
Cesty (http://nemesisup.cz/files/1211/cesty.png)
Parcely (http://nemesisup.cz/files/1211/parcely-2.png)
Rozmístění parcel (http://nemesisup.cz/files/1211/rozmisteni-parcel.jpg)

g.screen konta - zde (http://nemesisup.cz/files/1211/$$$$.png)

Děkujeme za kladné vyřízení : Dada93 a Padouch_
:joke:

P.S:jen chci dodat že stavby na screenech jsou jen pro představu.....znáte to :D něco stavíte
a přitom vás napadá spousta věcí jak to vylepšít

Drxchaj
13.02.2013, 19:03
Já bych dal do Řeckýho města něco na způsob chrámů, jako se spustou sloupů apod. Skoro všechny města mají kostely, tak proč neudělat Starořeckej chrám?

Padouch
13.02.2013, 22:04
ano i to plánujeme