PDA

Zobrazit v plné verzi : **Unor 2013** Město New_Empire Corpus Mikal hudajs9 virtualXD



Corpus
02.02.2013, 17:30
Ahoj chceme svoje město už to totiž plánujeme hodně dlouho.
a. Inspiraci jsme získali u města New England. Město bude v moderní stylu ze surovin Stone bricks,Vlny,smrkového dřeva a stone slabů. b.Stavitelé : Corpus hudajs9 Mikal virtualXD. už jsme hráli na starym projectu nemesis. c.Chceme parcely s rozměry 20x20 a chcem jich 15 + VIP 25x25 a chceme jich 5 a budou stát Normál: 1250 $ nebo 6 dia. VIP: 1500 $ 8 dia d.Link je zde http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=2273&y=64&z=491.9999999999999
e. Naše stavby : malej hrádek http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=-290.1957379244261&y=64&z=1978.202816122018 Empire state building (bude v tom městě zruším tu resku) http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-02_19.04.10.png a další stavby ale to už je v zemi.
f. Zde je radnice http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-10_18.09.35.png parcely budou rozmístěné všelijak, Katedrála z venčí http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-13_17.06.50.png katedrála ze vnitř http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-13_17.07.10.png , Loď http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-02_19.09.13.png , Farmy na jídlo a slámu http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-02_17.12.29.png , Cestičky http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-02_17.12.51.png , Metro http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-02_17.13.14.png (bude pod radnicí) a Maják http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-02_17.12.37.png g. A tady je můj screen konta http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-02_17.29.05.png To by mělo být vše zraví vás Corpus,Mikal,hudajs9,virtualXD :banan:

Pogyplayer
02.02.2013, 19:52
Dobry napad ....skoda ze ten Empire state nebude vetsi ... doufam ze vam to GM a mod prijmou

Corpus
03.02.2013, 10:51
Díky

Palan
04.02.2013, 09:47
Použij tlačítko "Upravit příspěvek" a uprav ten první příspěvek dle vzoru http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?22608-VZOR-%C5%BE%C3%A1dosti-o-m%C4%9Bsto

Každá žádost bude obsahovat tyto body (ve vaší žádosti budou označeny stejně jako zde)


Pokud to nebude očíslováno a upraveno dle vzoru, budeme muset žádost vyřadit

Tonda
04.02.2013, 10:31
ÁÁÁ proč to říkáte... Mohlo být o konkurenci míň... :D :D :D Nee uprav si to podle návodu ;)

Corpus
04.02.2013, 13:50
Tak Palane doufám že už to bude stačit :D

Corpus
04.02.2013, 14:50
..

Tonda
04.02.2013, 14:51
Nechci ti do toho kecat, ale stou lodí, opakujete po New England! Tam už jedna velká loď stojí!

Tonda
04.02.2013, 14:54
Co to jako je za obrázek? Jaké PC přípojky a propojky? :D :D :D

Corpus
04.02.2013, 15:01
Tak takhle velký to má tak být http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-525.png je to tak 200x500 a jestě bych vás potom poprosil o resku která bude taky patřit k městu město New_Empire loď protože tam není místo.Pak bych si na ni koupil port a portovalo by se z Radnice+chcem ten domeček na město jako to má každé.

Corpus
04.02.2013, 15:08
A Tondo jestli sis nevšiml ta loď je asi 4x menší než La Engladia a je jinak postavená a jaké přípojky ??

Tonda
04.02.2013, 15:52
200x500? to je moc velké... je napsané 300x300 ale uvidíš ;)

Corpus
07.02.2013, 17:55
Hele palan má tak 700x400 :D

Palan
08.02.2013, 12:52
Hele palan má tak 700x400 :D

To má také několik důvodů
- reska byla dělaná hned na začátku mapy a velikosti měst se neomezovaly
- víc jak 1/3 resky byla mimo mapu (tím jak je ta mapa kulatá) - později se mapa o ca 100 bloků posunula takže se dostupná plocha zvětšila (teď už je nedostupný jen SZ roh)

Resku také není možné zmenšit, protože subresky (parcely) vlastní hráči, kteří nebyli dlouho online a v tuto chvíli nejde přepisovat subresky/resky na hráče kteří online nejsou. Teď jsem měl ve škole zkoušky, takže jsem nebyl moc ve hře a tím se stavba nějakých budov lehce protáhla. Celá plocha je samozřejmě rozplánovaná co kde bude, teď se dodělává interiér lodě a bude se pracovat na dokončení golfu.

Corpus
08.02.2013, 17:06
Aha tak sry Palane tak 300x300 a potom si jí nechám zvětšit :D