Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Coshboy - Zvětšení residence Awesomest



Coshboyak
01.02.2013, 20:06
Zdravím, chtěl bych požádat o zvětšení residence.


Ve zvětšeném prostoru bych chtěl přistavit část ostrova (ukotvený ke dnu samozřejmě). Na té to části by měl za již rozestavenou vilkou vyrůst park a nějaké domečky a okrasné farmy.

Stávající residence má 17 408 blocků (128x136)
Zvětšená residence by měla mít 43 152 (248x174)
Rozdíl je 25 744. (43 152 - 17408)
Příplatek vypočítán na 3 862,- (0,15 * 25 744)

Screen: Zvětšení by se týkalo jen roztažením z původního bodu na bod kde je vidět moje postavička :)
http://nemesisup.cz/files/public/awesomest.png

Děkuji Coshboy

Palan
01.02.2013, 20:32
Tak tedy povoleno :lock: