Zobrazit v plné verzi : Rezidence
Maky1990
01.02.2013, 19:27
Dobry den chci pozadat o rezidenci cca 150x150 na epicke stavby,farmy atd... Dekuji zde screen http://nemesisup.cz/files/1210/reska-10.png
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?27474-Reska vsak to uz mas povolene ne?
Maky1990
02.02.2013, 13:09
ano ale trosku jsem to nevypocital a mam kus skladu mimo resku :/
o kolik by se to zvětšovalo?
Maky1990
02.02.2013, 14:29
CCA 50bloku tady je screen trosku prasecina :D http://nemesisup.cz/files/1210/kk-21.png
ok.Dej mě vědět ve hře :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.