PDA

Zobrazit v plné verzi : Tak zase tady-ehm-reska v podzemi



Drxchaj
31.01.2013, 17:23
Rozhodl jsem se prestehovat, takze predchozi zadosti neuskutecnim (diky za vas cas) a chtel bych pozadat o resku napul v podzemi v dzungli vycnivajici na povrch (na povrchu to bude vypadat stejne jako je to na Dynmape, coz znamena nenapadne )
Je to na:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=8&x=-868.3881140659013&y=64&z=1354.8439943322524

Bylo by to asi 50*50*50

Děkuji

Dr. Xaverius Chaj

clean
31.01.2013, 19:07
no povoleno, ale predchozi resku chci videt odkaz na ten topic(pokud byla vytvorena)... a smazat ji az bude povrch uveden do povodniho stavu(neze tam zbyde rozboreny dum)

Drxchaj
02.02.2013, 21:03
Musim to vážně ukazovat? nemam tam ani tu resku, ani nic jinyho. Jediný, kde jsem bydlel, je tady:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=7&x=-252.8074668691874&y=64&z=-1229.3219316878094, a to tam necham a tu resku taky

clean
03.02.2013, 09:52
pokud tedy neni reska vytvorena ta predesla mas tohle povoleny :lock: ve hre si to vyznac a rekni moderatorovi