PDA

Zobrazit v plné verzi : Unban - Shotik



Shotik
31.01.2013, 15:22
In game nick: Shotik
Acc: Shotik
IP: 95.82.174.78
Ban: Na acc (Perma) Od Ewolet.
Důvod: Hrubá urážka GM.
Server: Holymord
Co se přesně stalo? - No, včera (dne 30.1.2013) okolo jedenácte hodiny večer, jsem se Já, Necrovision a Melarion bavili, a v tom se appla Ewolet. Žádnej problém, prostě jsme se bavili a Já plácal nesmysly.. (ptal jsem se na věk xD). V tom jsme začali vtipkovat, a bavili se schválně o ,,nechutných" temátech. Pak jsem nahodil řeč o ,,krámech".. Ewolet řekla ,,ježiši..." a odappovala se pryč. V té chvíli neodpovídala, až pak se do chatu ozvala, a psal jí nějakej hráč.. V té chvíli jsem prostě ze srandy napsal ,, před chvílí jsme se bavili s ewolet o krámech, ops.. One je tu O.o ", pak se mě ptala jestli to trochu nepřeháním, odpověděl jsem že trochu ano. Po dalším čase mi napsala ,,Shote, tohle si pos.... " a .. ,, Shote, deš spát " a dostal jsem ban. Zapl jsem skype a psal Necrovi, na jak dlouho ten ban mám a prej mu Ewolet řekla že na 12hod. Dneska příjdu ze školy že už mi vypršel ban a že půjdu do hry, a pak se ukázalo vyskakovací okno že mám pořád ban. Kouknu na web a vidím Perma ban na ACC.
-----------------------------------------------
Moje vyjádření - No.. Nevím jestli to byla hrubá urážka nebo jak to Ewolet vzala, ale nebylo to tak myšleno. Popravdě jsme se i o tom bavili, a když jsem to napsal znova dala mi perma. Vím že je v pravidlech napsáno že se nemá urážet GMT, ani jinak provokovat, ale nebylo to myšleno jako vulgární nadávání na její osobu.. Proto prosím o UB, nebo aspoň o kratší trest.. Ewolet se omlouvám a příště svoje vyjadřování nechám na jiných místech.
-----------------------------------------------

Díky za přečtení mé žádosti.
- Shotik

V sekci nebyla podána osnava žádosti, tak jsem jel od ruky.. Snad to takto stačí. :)

Dev.Raven
31.01.2013, 15:47
Ewolet ti dala 12h víceméně na můj rozkaz a já ti to protáhl dokud se k tomu nějak nevyjádříš tady na fórku, můžeš zase lognout ;-)