PDA

Zobrazit v plné verzi : Reska - Hitman261



Hitman261
29.01.2013, 16:57
Dobry den...
Rad by som poziadal o vytvorenie Resky na farmy a tazenie :-)
150x100 (v ramci toho ze mam len 2700dolacov si 150x150 nemozem dovolit zatial :mrgreen: )

http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=-349.0000000000001&y=64&z=-1685.25

Dakujem :-)

clean
30.01.2013, 17:12
po domluve teda povoleno :lock: ve hre si to vyznac napr. vlnou a rekni si moderatorovi