PDA

Zobrazit v plné verzi : Reska



Maky1990
25.01.2013, 18:31
Prosím o zvetšení cca 150x150 rezidenci na farmy, mozna nejake zajimave stavby atd... Děkuji :) zde je creen

http://nemesisup.cz/files/1148/rezidence.png

clean
26.01.2013, 13:39
no po domluve teda povoleno.... ve hre si to vyznac napr. vlnou a rekni moderatorovi