OozingCheese
21.01.2013, 09:29
Zdravím,
s kamarády jsme jednou na jednom serveru stavěli vlastní vesnici, měli jsme tam pár domů, metro, radnici, obchod atd. Měli jsme to docela promakaný a chtěli jsme to ještě dál vylepšovat, akorát byl na serveru wipe tak se celá naše vesnice smazala. Nedávno jsme si řekli, že bysme ji mohli postavit znova a váš server vypadá tak nejrozumněji (pravidla, žádne random stavby griefování atd.)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.22_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.22.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.38_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.38.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.51_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.51.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.02_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.02.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.24_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.24.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.43_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.43.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.49_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.49.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.57_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.57.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.58.49_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.58.49.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.15_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.15.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.20_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.20.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.40_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.40.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.44_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.44.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.00.04_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.00.04.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.56_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.56.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.59_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.59.png)
Velikost podle odhadu tipuji 200x200(???) a místo ještě vybrané nemáme začli jsme hrát včera.
Tímto bych se chtěl zeptat jestli by šel náš projekt uskutečnit a kolik by to popřípadě stálo.
s kamarády jsme jednou na jednom serveru stavěli vlastní vesnici, měli jsme tam pár domů, metro, radnici, obchod atd. Měli jsme to docela promakaný a chtěli jsme to ještě dál vylepšovat, akorát byl na serveru wipe tak se celá naše vesnice smazala. Nedávno jsme si řekli, že bysme ji mohli postavit znova a váš server vypadá tak nejrozumněji (pravidla, žádne random stavby griefování atd.)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.22_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.22.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.38_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.38.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.51_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.56.51.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.02_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.02.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.24_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.24.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.43_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.43.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.49_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.49.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.57_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.57.57.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.58.49_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.58.49.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.15_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.15.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.20_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.20.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.40_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.40.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.44_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_00.59.44.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.00.04_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.00.04.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.56_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.56.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.59_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-01-04_01.04.59.png)
Velikost podle odhadu tipuji 200x200(???) a místo ještě vybrané nemáme začli jsme hrát včera.
Tímto bych se chtěl zeptat jestli by šel náš projekt uskutečnit a kolik by to popřípadě stálo.