Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Rezidence - Rigor



Rigorito
14.01.2013, 09:25
Ahoj,
chtěl bych požádat o rezidenci o velikosti cca 220x220 pro soukromé účely.
Odkaz na dynamapu http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=1836.00&y=64&z=1944.00
Děkuji Rigor

clean
14.01.2013, 13:29
za prve co tam budes stavet(z ceho)? a za druhe prvni residenci povolujeme 150x150... pripadne pokud budes mit tuto plochu zastavenou neni problem pozadat o zvetseni

Rigorito
15.01.2013, 12:38
Budu tam stavet hrad, prevazne ze stone a stone bricků. A kdyz neni potom problem dodatecne residenci zvetsit tak 150x150 je fajn.

dada93
15.01.2013, 14:18
Čau , až zbouráš tu hnusnou zeď z hlíny tak přijď zadat o povoleni . Vážně to nevypadá pěkné .A nejdříve se žádá o resku neš se začne stavět .
Foto :
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-15_14.02.43_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-15_14.02.43.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-15_14.03.00_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-15_14.03.00.png)

Rigorito
15.01.2013, 15:03
Ok, začnu na tom dělat.

kealing
17.01.2013, 15:26
Priste nez zacnes take stvet takhle velky project optam se blizkych sousedu.

Rigorito
04.02.2013, 10:57
Zed jsme zboural, tak znovu zadam o residenci.

clean
04.02.2013, 13:58
po donluve to teda povolime :lock: vyznac si to vlnou a rekni moderatorovi