PDA

Zobrazit v plné verzi : Rezidence - Holibak



Holibak
04.01.2013, 18:48
Potřeboval bych větší rezidenci, nevejde se mi zahrada :(

dada93
04.01.2013, 19:04
Upravit podle pravidel : http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru

Holibak
12.01.2013, 12:29
Název - Farma Holibak
Místo http://nemesisup.cz/files/public/snimek-obrazovky-2013-01-10-v%C2%A021.39.42.png
37x33x41

clean
12.01.2013, 21:21
povoleno :lock: ve hre si vyznac body napr. vlnou a rekni moderatorovi