Zobrazit v plné verzi : Koleje
Kvůli tomu, že mi někdo pořád krade koleje, bych chtěl požádat o residenci pod zemí (délka 100, šířka 7, výška 5).
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-273.00000000000006&y=64&z=-1202.875
Bylo by to mezi residencí JJohn's World a Jjohn
Předem díky
Dr. X. Chaj
povolime, ale bude to pod y20 at si tam nekdo muze udelat residenci pripadne
Nemohlo by to být cca y64? Pod y20 je to moc nízko...a stejně tam skoro nikdo nebydlí...
Kdyby to nešlo, udělám to klidně na povrchu
jde o to aby si tam nekdo mohl udelat dum s reskou... proto pod y20
Tak v tom případě ruším svoji bývalou žádost o velkou residenci (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25934-PVP-centrum),
a udělám velkou residenci zde:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-273.00000000000006&y=64&z=-1201.875
no pokud tam nemas nic rozestaveneho, tak asi nebude problem
Nemam tam ani tu resku, vydelavam na ni penize
Teda vydelaval... A kdyz je rec o penezich, kolik by to stalo na delku 100, vysku 30 a sirku 100?
Tak bych to tam teda chtel
no pokud tam teda v te stare nic neni, tak stejna velikost povolena:lock: vyznac a rekni ve hre moderatorovi
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.