PDA

Zobrazit v plné verzi : Koleje



Drxchaj
02.01.2013, 14:43
Kvůli tomu, že mi někdo pořád krade koleje, bych chtěl požádat o residenci pod zemí (délka 100, šířka 7, výška 5).
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-273.00000000000006&y=64&z=-1202.875
Bylo by to mezi residencí JJohn's World a Jjohn

Předem díky
Dr. X. Chaj

clean
02.01.2013, 16:47
povolime, ale bude to pod y20 at si tam nekdo muze udelat residenci pripadne

Drxchaj
03.01.2013, 14:16
Nemohlo by to být cca y64? Pod y20 je to moc nízko...a stejně tam skoro nikdo nebydlí...
Kdyby to nešlo, udělám to klidně na povrchu

clean
03.01.2013, 15:50
jde o to aby si tam nekdo mohl udelat dum s reskou... proto pod y20

Drxchaj
03.01.2013, 19:33
Tak v tom případě ruším svoji bývalou žádost o velkou residenci (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25934-PVP-centrum),
a udělám velkou residenci zde:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-273.00000000000006&y=64&z=-1201.875

clean
04.01.2013, 16:18
no pokud tam nemas nic rozestaveneho, tak asi nebude problem

Drxchaj
05.01.2013, 18:27
Nemam tam ani tu resku, vydelavam na ni penize

Drxchaj
05.01.2013, 19:02
Teda vydelaval... A kdyz je rec o penezich, kolik by to stalo na delku 100, vysku 30 a sirku 100?

clean
06.01.2013, 11:20
1000 dolaru

Drxchaj
06.01.2013, 13:58
Tak jo...

Drxchaj
08.01.2013, 14:27
Tak bych to tam teda chtel

clean
08.01.2013, 19:38
no pokud tam teda v te stare nic neni, tak stejna velikost povolena:lock: vyznac a rekni ve hre moderatorovi