PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence



Drxchaj
29.12.2012, 21:00
Měl jsem tady už dřív žádost o výškovou residenci, ale rozhodl jsem se zvětšit svoji residenci do délky a do šířky (na povolený rozměr 30*30), ale nemohl bych obnovit výšku residence. Zrušil bych starou residenci a znovu žádám o povolení na výškovou residenci.
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=-265.0050588446554&y=64&z=-1244.701504178617
Předem děkuji

Dr. X. Chaj

clean
30.12.2012, 19:19
kolik to teda bude, kdyz se ta residence rozsiri? + by se hodil odkaz na stary topic

Drxchaj
30.12.2012, 22:51
Bylo by to asi 30*30*80 nebo tak nejak

Drxchaj
30.12.2012, 22:52
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25861-Residence-v%C4%9B%C5%BE

Palan
30.12.2012, 23:46
Vyznač to a napiš si ve hře modovi o resku. :lock: