Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Farma na Iron



Noobik
28.12.2012, 22:35
Zdravím,

žádám o rezidenci velikosti 150x150 na postavení iron golem farmy ;)
Rezidence bude uprostřed moře pro větší efektivnost (chtěli bychom to i s podzemím)
S poplatkem počítam, jen mi napište kolik to bude.


Místo:

http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-498_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-498.jpg)

Materiál:

Vlna (červená a cyan)

Stavitelé:

Já (Noobik1),Nedik11, GaffacCZ

EDIT:
narychlo udělané v creativu (bude to větší)

http://nemesisup.cz/files/public/farm-5_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/farm-5.jpg)

Palan
29.12.2012, 12:14
Tak to tedy povolime, ale postavte to alespoň ze stone bricku nebo podobných materiálů, protože to aspoň nebude vypadat jak duha. A né že se to bude někde vznášet, chceme mít hezkou mapu a částečně také kvůli létajícím a hnusným stavbám všude na mapě byl poslední wipe. . Jinak stejne tyto farmy na MP moc nefunguji, ale uvidite sami...

Vyznačte to a připravte si poplatek :lock: