Zobrazit v plné verzi : Zvětšení mé parceli o pár kostek :-D
Pogyplayer
27.12.2012, 14:04
Zdravim ..rad bych si nechal zvetsit residenci ..kde mam vïlu ...Dada93 mi rekl at to dam na net ....fotky dodavat nebudu jelikoz jsem zde topic uz kdysi zakladadal ...zvetseni bude cc 10 kostek do strany a nabere to zhruba o 30 kostek vetsi delku ...dekuji ..Pogy...
Pogyplayer
27.12.2012, 14:05
Pozadovane zvetseni mam uz vymerene ..
Pogyplayer
27.12.2012, 14:08
zmena ...zvetsil jsem to jeste o trosku ..ale radne zaplatim ...
kdyz uz sem nechces davat fotky, tak aspon odkaz na stary topic
Pogyplayer
27.12.2012, 14:39
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?26191-Residence-100x100-stavba-domu-a-jine tady to je
Pogyplayer
27.12.2012, 15:20
puvodni reska ...98x70 a nova by byla 143x225 ..dekuji ..kraje jsou udelany stone blokem
resky pro soukrome ucely se povoluji max 150x150, takze si to uprav.. až zastavis celych 150x150 muzem bavit od pripadnem rozsireni, takze si to vyznac znova a pak povoleno
PS: o trosku vetsi nepovazuji 3x vetsi resku...
Pogyplayer
27.12.2012, 15:34
jeeej ..na to se muzu vyprdnout ...kazdej ma resku jak svine ---ne radsi nic cau ..
vsichni maji resku do 150x150 pokud vetsi, tak je to vetsinou mesto/projekt nebo zastavili jiz plochu a je videt, ze vyuziji i zbytek
Pogyplayer
27.12.2012, 15:49
vzdyt ja to vyuziju ..farmy ...okrasny zahradky atd ..
sochy mozna ...
Pogyplayer
27.12.2012, 18:54
a Jinak ...vedle me je reska velka jako ******** a je to tam jen rozbombardovany ... ja chci stavet pekny projekt ...jeste to nemam nejak rozmysleny ..ale vzdycky me neco napadne ...to nekolika tydnu bych to mel hotove ..dekuji Pogy
jak jiz bylo receno pokud tu plochu zastavis, tak se muze klidne povolit dalsi... chces teda 150x150?
Pogyplayer
29.12.2012, 00:25
jo
no ve hre si to vyznac napr. vlnou pak rekni moderatorovi
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.