PDA

Zobrazit v plné verzi : **New** Žádost o město Temes – tucnik, _Ivisek_, Iweety



tucnik
23.12.2012, 16:47
a. Středověké město Temes.
Ve městě budou vystavěny budovy typické pro města ve středověku.
Kovárna, kostel, mlýn, přístav, rozhledna a nebude chybět ani přístav, trh a další.
Součástí města budou i farmy na obilí, melouny, dýně, sugarcane, brambory a mrkev.
Uprostřed města vybudována studna – nekonečný zdroj vody.
Nechceme úplně plac a parcely zarovnávat, město bude tedy více „přírodní.“ Na všechny parcely plánujeme zasadit stromy, dokud je nikdo neobydlí bude to lépe vypadat a poté z nich majitel pozemku bude mít ještě nějaký užitek.
Rádi bychom město zrealizovali, protože je to výzva postavit něco, co na serveru ještě není a tím ho obohatit.
b. Stavitelé – tucnik, _Ivisek_, Iweety (Hrajeme na tomto serveru od minulé mapy)
Suroviny – vlna, dřevo, stone bricks, stone slab,
c. parcel máme celkem 20 a z toho jich je 18. 15x15 (za 3 dia nebo 600$) a 2. 20x20 (za 5 dia nebo 800$)
d. link na dyn mapu - zde (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=1769.9598690625799&y=64&z=26.234546656553547)
e. screeny našich stavby:
dům z filmu vzhůru do oblak (http://nemesisup.cz/files/public/dum-z-filmu-zhuru--do-oblak.png)
dům tucnika a Iviska (http://nemesisup.cz/files/public/dum-tucnika-a-_iviska_.png)
Iweety dum (http://nemesisup.cz/files/public/iweety-dum.png)
mešita (http://nemesisup.cz/files/public/mesita.png)
socha (http://nemesisup.cz/files/public/socha.png)
rozhledna (http://nemesisup.cz/files/public/rozhledna.png)
f. screeny města
farmy (http://nemesisup.cz/files/public/farmy.png)
fontána (http://nemesisup.cz/files/public/fontana.png)
chodník (http://nemesisup.cz/files/public/chodnik.png)
kostel (http://nemesisup.cz/files/public/kostel.png)
kovárna (http://nemesisup.cz/files/public/kovarna.png)
loď (http://nemesisup.cz/files/public/lod-1.png)
mlýn (http://nemesisup.cz/files/public/mlyn-1.png)
trhy (http://nemesisup.cz/files/public/trhy.png)
studna (http://nemesisup.cz/files/public/studna.png)
rozhledna (http://nemesisup.cz/files/public/rozhlednax1.png)
pohled z mlýna na město (http://nemesisup.cz/files/public/pohled-1.png)
g. screen konta - zde (http://nemesisup.cz/files/public/money-1.png)
na ikonku také mame

Další stavby se chystají. s pozdravem tucnik a spol.

clean
25.12.2012, 09:47
domluvim se s ostatnimi, ale nikde neni napsano, ze se mesta povoluji....

tucnik
25.12.2012, 10:03
ok budem čekat.

Pogyplayer
27.12.2012, 14:02
Vzdyt bylo psani na strankach ..ze se ted povoluji ..

clean
27.12.2012, 14:14
tak me ukaz kde... vidim tam "Na podání žádosti máte do 30.11.2012" a nikde jsem nevidel, ze by to bylo prodlouzeno... cekam na palana jelikoz on toto resil, tak at taky rekne nazor na to mesto... je pryc musite pockat az prijede

tucnik
27.12.2012, 15:59
ok počkame...

FcelkaMaia
27.12.2012, 19:02
Rozměry přibližně 210x230 což je rozumná velikost
Plusy: nezarovnaný terén, nezasypaná voda, takže to zapadá do krajiny, vcelku pěkné

Mínusy: žádost podaná až po vybudování, žádost podaná v době kdy se města nepovolují

clean
28.12.2012, 18:18
no po domluve s ostatnimi to teda povolime, ale bude to drazsi s cenou 1,5x... je to z duvodu toho, ze je to postavene (jako normalni stavby)

tucnik
28.12.2012, 19:08
Děkujeme moc

tucnik a spol.