PDA

Zobrazit v plné verzi : publick projekt(pyramida)+event projekt



regrur
22.12.2012, 11:35
Ahojte
chcem poziadat o povolenie na stavbu pyramidy. podobnej velkosti ako maju fcelka a dada ale nie sukromna pyramida by to bola. ale publick a okrem toho vovnutry chcem vybudovat event. slo by oto ze tam bude bludisko a jedna debna s pokladom rozne pasce a jedna alebo dve mumie. (hrači) ide oto ze tam budu musiet tu debnu s vyhrou pohladat budu mat pol srdca a mumie budu chodit okolo celeho bludiska a snažit sa zabyt hrače
takze aj nejake to PVP by tam malo byt. no len jednostranne. inim slovom kto ujde mumii a prvi najde poklad vyhrava
cele by bolo vovnutry tej pyramidi a okrem toho by tam boli aj nejake miestnosti jak hrobka a podobne postavene samozrejme aj sochi a tak takze mohlo by to byt pekne
timpadom chcem zažiadat aj o pozemok kde možem pracovat nakolko viem taketo pozemky su free miesto na dyn mape konkretne nemam lebo neviem kde by bol dostatocne velki celok v pusti na tuto cinnost skoro vsade su take mensie resky a vedla dady by to vraj zavadzalo

za pomoc dopredu dakujem lilbrada


parcela by bola asi 200x200 samotna pyramida 101x101 no bola by tam aj oaza palma....

clean
22.12.2012, 13:10
no nejake misto si vyber a dej pak se dumluvime jeslti je vhodne... a jeste zkonzultuju s ostatnimi jak by to bylo

regrur
22.12.2012, 15:17
2186

regrur
22.12.2012, 15:18
2186 tak zhruba ototo by slo nemusi to miesto byt presne take a netusim ci je to dost velke ale zhruba potrebujem priestor 200x200 samotna pyramida je 101x101:) no budu aj mensie stavby a este chcem doplnit ze aj do hlbky asi 10 potrebujem z dovodou aj stavebnych neviem presne kolko tam je viska a aj kvoli podkopaniu... neze mi podpadne piesok :)

clean
22.12.2012, 20:01
po domluve teda povoleno na tomto miste http://nemesisup.cz/files/public/reska-8.png je to cca 200x200 a az si vyznacis body residence treba vlnou, tak rekni moderatorovi
PS: pokud je to verejna stavba pocitej, ze tam nebudes mit nejaky mega sklad