regrur
22.12.2012, 11:35
Ahojte
chcem poziadat o povolenie na stavbu pyramidy. podobnej velkosti ako maju fcelka a dada ale nie sukromna pyramida by to bola. ale publick a okrem toho vovnutry chcem vybudovat event. slo by oto ze tam bude bludisko a jedna debna s pokladom rozne pasce a jedna alebo dve mumie. (hrači) ide oto ze tam budu musiet tu debnu s vyhrou pohladat budu mat pol srdca a mumie budu chodit okolo celeho bludiska a snažit sa zabyt hrače
takze aj nejake to PVP by tam malo byt. no len jednostranne. inim slovom kto ujde mumii a prvi najde poklad vyhrava
cele by bolo vovnutry tej pyramidi a okrem toho by tam boli aj nejake miestnosti jak hrobka a podobne postavene samozrejme aj sochi a tak takze mohlo by to byt pekne
timpadom chcem zažiadat aj o pozemok kde možem pracovat nakolko viem taketo pozemky su free miesto na dyn mape konkretne nemam lebo neviem kde by bol dostatocne velki celok v pusti na tuto cinnost skoro vsade su take mensie resky a vedla dady by to vraj zavadzalo
za pomoc dopredu dakujem lilbrada
parcela by bola asi 200x200 samotna pyramida 101x101 no bola by tam aj oaza palma....
chcem poziadat o povolenie na stavbu pyramidy. podobnej velkosti ako maju fcelka a dada ale nie sukromna pyramida by to bola. ale publick a okrem toho vovnutry chcem vybudovat event. slo by oto ze tam bude bludisko a jedna debna s pokladom rozne pasce a jedna alebo dve mumie. (hrači) ide oto ze tam budu musiet tu debnu s vyhrou pohladat budu mat pol srdca a mumie budu chodit okolo celeho bludiska a snažit sa zabyt hrače
takze aj nejake to PVP by tam malo byt. no len jednostranne. inim slovom kto ujde mumii a prvi najde poklad vyhrava
cele by bolo vovnutry tej pyramidi a okrem toho by tam boli aj nejake miestnosti jak hrobka a podobne postavene samozrejme aj sochi a tak takze mohlo by to byt pekne
timpadom chcem zažiadat aj o pozemok kde možem pracovat nakolko viem taketo pozemky su free miesto na dyn mape konkretne nemam lebo neviem kde by bol dostatocne velki celok v pusti na tuto cinnost skoro vsade su take mensie resky a vedla dady by to vraj zavadzalo
za pomoc dopredu dakujem lilbrada
parcela by bola asi 200x200 samotna pyramida 101x101 no bola by tam aj oaza palma....