Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Rezidence-Maky



tucnik
14.12.2012, 20:00
Tlumočím po Makym: Muzu pozadat o zvetseni rezidence

http://nemesisup.cz/files/public/reksa2.png

Palan
14.12.2012, 20:28
Vyřídil jsem :lock: