PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence-end



Smurf
11.12.2012, 16:26
Prosím o povolení residence v endu.Za účelem stavby ender trapky.
residence by byla 15x10x128,zhruba v těchto místech pokud je volné:http://nemesisup.cz/files/public/residence_end.jpg
Trapka by byla postavena ze stone brycku.

clean
11.12.2012, 20:44
no povoleno pripravte si poplatek a vyznacte body... pak reknete moderatorovi