Zobrazit v plné verzi : New Residence-farma
virtualXD
06.12.2012, 16:05
Ahoj já a hráči Corpus hudajs9 Mikal a sumaster chceme residenci na jednu horu ve které máme svou farmu a nechceme aby jí našel nějakej griefer :D o residenci 74X50 omlouvám se obrázek nemám protože mi nefunguje nemesisup :D jestli to schválíte budeme vám vděční děkuju ve hře se buď portněte na můj home nebo na mě díky cs
virtualXD
06.12.2012, 16:46
<a href="http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu.jpg" alt="hosted by NemesisUp">bez-nazvu_s.jpg</a>
obrazke jsem si nakonec nasel sam... http://nemesisup.cz/files/public/farma-reska-1.jpg priste to delejte poradne... vyznacte si to vlnou napr. a pak reknete moderatorovi
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.