Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádám o Povoleni na Iron-Gollem farmu



tucnik
04.12.2012, 18:08
Prosím o povoleni na stavbu a taky možná na resku jedna se iron-gollem farmu která ne-laguje!
Rozměry: 128x128x až na nebesa
Foto:http://nemesisup.cz/files/public/2012-12-04_17.15.55.png

RESKA tady: http://nemesisup.cz/files/public/reska-6.png

díky,S pozdravem tucnik...

clean
04.12.2012, 19:42
je nutne, aby to bylo nad zemi? neni to zrovna nejaky extra... + jak vis, ze to nelaguje server by me zajimalo

tucnik
05.12.2012, 06:56
Sry ja to umím jen nadzemi a kdyby to bylo a v y treba 15 to taky byt nemuzu musi tam byt slunecni svetlo! Protoze tam neni nic co bylo lagovalo každich 10-8 minut se spawnou golemove !

clean
05.12.2012, 17:35
no povoleno, ale udelej to jako hrad... stim, ze mezi veze hradby at to trochu vypada :lock: