tucnik
04.12.2012, 18:08
Prosím o povoleni na stavbu a taky možná na resku jedna se iron-gollem farmu která ne-laguje!
Rozměry: 128x128x až na nebesa
Foto:http://nemesisup.cz/files/public/2012-12-04_17.15.55.png
RESKA tady: http://nemesisup.cz/files/public/reska-6.png
díky,S pozdravem tucnik...
Rozměry: 128x128x až na nebesa
Foto:http://nemesisup.cz/files/public/2012-12-04_17.15.55.png
RESKA tady: http://nemesisup.cz/files/public/reska-6.png
díky,S pozdravem tucnik...