Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žadam o ikonku na resku



tucnik
04.12.2012, 16:40
Čau, chtel bych požadat o ikonku na resku prosim o obrazek rozhledny....diky,money mam :)

Palan
04.12.2012, 16:45
Jakou resku?

tucnik
04.12.2012, 16:46
moji :


EDIT:http://nemesisup.cz/files/public/kjkk.png