PDA

Zobrazit v plné verzi : Žiadosť zmenu residencii



Waxsym
01.12.2012, 17:47
Dobrý večer!

Moc rád by som vás chcel poprosiť o zmenu residencii: Knossos , vlastníkom som ja Waxsym.

Residencia je o veľkosti 250x250 ak si dobre pamätám.

Chcel by som ju presunúť a zmenšiť

A ešte by som vás poprosil o zničenie všetkého vybudovaného na hladine. Ak to ide.

Dôvod:

-v práci sme prešli na 2jsmenky po 12 hodín 6dní.:smutný: Tak už nemám až toľko času na vybudovanie môjho plánu ktorý je už v pomalom tempe budovania a zbytočn to tam zavadzia a kazí okolie.

Kludne by som za to zaplatil aj 3 000 dolárov za presun a zničenie.

Ďakujem za odpoveď. A ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy.

S pozdravom Waxsym

P.S.
Poprosím o rýchle vyjadrenie aby som vedel konať.

clean
03.12.2012, 08:55
odpoledne az prijdou ostatni se dohodnem co bude, protoze bourani jen tak nedelame....

Waxsym
03.12.2012, 13:42
viem a som si toho vedomý

clean
03.12.2012, 18:50
Predem upozornuju, ze vyjmecne vzhledem k uvedenemu duvodu ostrov zbourame (i tu diru ve vode), ale samozrejme nejaky poplatek 2000 dolaru. Vzadnem pripade neznamena, ze mate psat moderatorum at Vam zbouraji stavbu, kterou nechcete. Pokud tam neco chces zachovat, tak do ctvrtka mas cas. Pak cely "ostrov" zbourame bez nahrady. Druhou residenci pak vyresime tuhle smazeme.

Waxsym
03.12.2012, 19:13
OK. Dobre ďakujem. A u moderátora som hľadal pomoc čo a ako a informácie. Nechcel som obťažovať. Poplatok zaplatím. Nič. Môžete to aj hneď zlikvidovať. A vážne mrzí ma to.

clean
06.12.2012, 12:12
Zbourano, takze posli 2000 na ucet hakumanatatu. Pak si to zkontroluju