Waxsym
01.12.2012, 17:47
Dobrý večer!
Moc rád by som vás chcel poprosiť o zmenu residencii: Knossos , vlastníkom som ja Waxsym.
Residencia je o veľkosti 250x250 ak si dobre pamätám.
Chcel by som ju presunúť a zmenšiť
A ešte by som vás poprosil o zničenie všetkého vybudovaného na hladine. Ak to ide.
Dôvod:
-v práci sme prešli na 2jsmenky po 12 hodín 6dní.:smutný: Tak už nemám až toľko času na vybudovanie môjho plánu ktorý je už v pomalom tempe budovania a zbytočn to tam zavadzia a kazí okolie.
Kludne by som za to zaplatil aj 3 000 dolárov za presun a zničenie.
Ďakujem za odpoveď. A ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy.
S pozdravom Waxsym
P.S.
Poprosím o rýchle vyjadrenie aby som vedel konať.
Moc rád by som vás chcel poprosiť o zmenu residencii: Knossos , vlastníkom som ja Waxsym.
Residencia je o veľkosti 250x250 ak si dobre pamätám.
Chcel by som ju presunúť a zmenšiť
A ešte by som vás poprosil o zničenie všetkého vybudovaného na hladine. Ak to ide.
Dôvod:
-v práci sme prešli na 2jsmenky po 12 hodín 6dní.:smutný: Tak už nemám až toľko času na vybudovanie môjho plánu ktorý je už v pomalom tempe budovania a zbytočn to tam zavadzia a kazí okolie.
Kludne by som za to zaplatil aj 3 000 dolárov za presun a zničenie.
Ďakujem za odpoveď. A ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy.
S pozdravom Waxsym
P.S.
Poprosím o rýchle vyjadrenie aby som vedel konať.