Morrca
01.12.2012, 13:52
Zdravím, pod mým pozemkem (Morrcina reska: reska002) je pozemek bez residence neaktivního hráče Rosomak. Tímto bych chtěla požádat o odstranění stavení na zmíněném pozemku.
S přáním pěkného dne, Morrca.
S přáním pěkného dne, Morrca.