Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : “**NEW**Žádost o město We-LOVE-NeMeSiS-RetroGeir



RetroGeir
24.11.2012, 22:02
a.We-LOVE-NeMeSiS,napadlo mě to jen náhodou ,ale velmi rád stavím a zkouším nové věci inspiroval jsem se jak v Englandu tak v Japonsku
b.Dangermouse moc ho neznám ,ale je to dobrá levná pracovní síla xD stavět by se ve městě mělo z vlny protože je tak hezky barevná ale kombinovat to se dřevem (podle barvy)
c.pro začátek stačí 10 které budou mít rozměry 19*19 a o první 3. by bylo něco jako event ,ale jinak 9dia
d.s din mapou neumím ,ale zde jsou souřadnice x: -440.24656(-441) // c:-28 (7)
y: 69.000 (feet pos, 70.620 eyes pos)
z: 1489.47049 (1489) // c:93 (1)
f: 3 (EAST) /-82.899155
nebo možnost využít /home RetroGeir :)
e. v englandu : england 30 na mym home to uvidíte též a celé přilehlé okolí mého home
f. nemohu vypracovat protože jakmile jsem se pustil do stavění zastavila mě dada93 že mohu stavět až s povolením
g.ok 20 000dollarů to je pro mě chaleng ,ale zhruba do dvou dnů bych to mohl mít hotové

Na městě jsem již žačal pracovat xD

Palan
25.11.2012, 15:33
Do doplnění VŠECH chybějících informací ZAMÍTÁME

Palan
03.12.2012, 18:42
Tak reakce autora není, takže :lock: a platí odpověď výše