RetroGeir
24.11.2012, 22:02
a.We-LOVE-NeMeSiS,napadlo mě to jen náhodou ,ale velmi rád stavím a zkouším nové věci inspiroval jsem se jak v Englandu tak v Japonsku
b.Dangermouse moc ho neznám ,ale je to dobrá levná pracovní síla xD stavět by se ve městě mělo z vlny protože je tak hezky barevná ale kombinovat to se dřevem (podle barvy)
c.pro začátek stačí 10 které budou mít rozměry 19*19 a o první 3. by bylo něco jako event ,ale jinak 9dia
d.s din mapou neumím ,ale zde jsou souřadnice x: -440.24656(-441) // c:-28 (7)
y: 69.000 (feet pos, 70.620 eyes pos)
z: 1489.47049 (1489) // c:93 (1)
f: 3 (EAST) /-82.899155
nebo možnost využít /home RetroGeir :)
e. v englandu : england 30 na mym home to uvidíte též a celé přilehlé okolí mého home
f. nemohu vypracovat protože jakmile jsem se pustil do stavění zastavila mě dada93 že mohu stavět až s povolením
g.ok 20 000dollarů to je pro mě chaleng ,ale zhruba do dvou dnů bych to mohl mít hotové
Na městě jsem již žačal pracovat xD
b.Dangermouse moc ho neznám ,ale je to dobrá levná pracovní síla xD stavět by se ve městě mělo z vlny protože je tak hezky barevná ale kombinovat to se dřevem (podle barvy)
c.pro začátek stačí 10 které budou mít rozměry 19*19 a o první 3. by bylo něco jako event ,ale jinak 9dia
d.s din mapou neumím ,ale zde jsou souřadnice x: -440.24656(-441) // c:-28 (7)
y: 69.000 (feet pos, 70.620 eyes pos)
z: 1489.47049 (1489) // c:93 (1)
f: 3 (EAST) /-82.899155
nebo možnost využít /home RetroGeir :)
e. v englandu : england 30 na mym home to uvidíte též a celé přilehlé okolí mého home
f. nemohu vypracovat protože jakmile jsem se pustil do stavění zastavila mě dada93 že mohu stavět až s povolením
g.ok 20 000dollarů to je pro mě chaleng ,ale zhruba do dvou dnů bych to mohl mít hotové
Na městě jsem již žačal pracovat xD