Berriel
22.11.2012, 13:57
Ahoj, vím že dočasně města nepovolujete, ale už je to velmi dlouho a města, která jsou rozestavěna se moc nehýbou. Již 15.10 (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25860-Stavba-m%C4%9Bsta-stavitel%C3%A9-Berriel-Zakyn-Majda) jsem žádal o město a ve hře nám bylo sděleno že za měsíc povolení obdržíme. Myslím si že jsme od té doby ušly dlouhou cestu a neustále naše město (prozatím residence) rozšiřujeme.
Domnívám se tedy že jsme oprávněni dostat statut města, přesto, kdyby s tím byl nějaký problém jsme ochotni si zakoupit residenci těchto rozměrů dle pravidel. Na dyn. mapě to není zatím vidět, ale už zde máme i přístav s loděmi. Připravujeme i originální spawn-point města. Dále zde máme bary s barman nebo krčmy s hospodskými.
Domnívám se tedy že jsme oprávněni dostat statut města, přesto, kdyby s tím byl nějaký problém jsme ochotni si zakoupit residenci těchto rozměrů dle pravidel. Na dyn. mapě to není zatím vidět, ale už zde máme i přístav s loděmi. Připravujeme i originální spawn-point města. Dále zde máme bary s barman nebo krčmy s hospodskými.