Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Větší rezidenci..mohl bych ?? :D



HotCoffee
17.11.2012, 22:22
Ahoj..poprosil bych vás o větší rezidenci ?? Přibližně na souřadnici .. -233 -2351 ... Budujeme tam vesničku :) Bude to asi 100x 150x Odhaduju..... :) A děkuju za povolení rezidence na ender trapu !! :) Uzamkly ste to dří než jsem stačil poděkovat !! :D

clean
18.11.2012, 09:28
potrebujeme misto (odkaz z mapy) a presne velikost (body residence)... takhle zatim nic

HotCoffee
18.11.2012, 12:59
Tady jsou teda 2 screeny :
http://nemesisup.cz/files/public/dwm-2012-11-18-12-53-47-39.jpg
http://nemesisup.cz/files/public/dwm-2012-11-18-12-53-39-90.jpg

A velikost je 51 x 64 !! :) Myslim :) :D ale mělo by to tak být :)

Palan
18.11.2012, 13:21
Pokud je to tedy 51*64 tak schváleno. Vyznač, připrav $$$$ a napiš moderátorovi ve hře resku. :lock: